Yönetim Kadromuz ☕

Server ya da oyuncular ile ilgili bir sorun varsa TS3'e girerek yönetim kadromuzda bulunan arkadaşlarımızdan birine iletebilirsiniz. (Yönetim Kadromuz 30 günde bir yenilenmektedir)

Server Sahipleri
je t^aime -best of yen1.``
je t^aime -FERMANREIS

Server Ortakları
je t^aime -KemalBJK
je t^aime -Metin
je t^aime -Sanal
Teamspeak3 Destek
je t^aime -FERMANREIS
Teamwiear Yetkilileri
je t^aime -ScarY^OwL CAPRAZ
je t^aime -sLytherN-
je t^aime -w1G
je t^aime -Silhouettes
je t^aime -Dan!el's
je t^aime -HABİL

Adminler
je t^aime -MystRe[k] [C]
je t^aime -Advanced [Y]
je t^aime -mustafaERTEM
je t^aime -ADANA DAGLIOGLU.
je t^aime -Hunter
je t^aime ----- ZEYRETT ----
je t^aime -DeathlighT
je t^aime -ReaL STeeeL
je t^aime -AdanaDemrSpor
je t^aime -ANTALYASPOR.
je t^aime -Sars1lmaz
je t^aime -HayLaZ
je t^aime -bLu
je t^aime -wMéc0 ~
je t^aime -Sanal
je t^aime -ZupawN
je t^aime -`Gaz
je t^aime -JacqueN*
je t^aime -redfox
je t^aime -Anedchenkov
je t^aime -Rushcore
je t^aime -KING*YUSUF*25
je t^aime -My Lifé
je t^aime -~1903^Kem@40~
je t^aime -iboliboN
je t^aime -cLasS0N*
je t^aime -tura1994
je t^aime -Dilenci* ~
je t^aime -tura1994
je t^aime -Dilenci
je t^aime -emreCHEFFFF
je t^aime -Sadece BEŞİKTAŞ.
je t^aime -LEFTBACK?
je t^aime -aliço
je t^aime -*-*YaMYaM*-*
je t^aime -WinchesteR -dG-
je t^aime -~HULK
je t^aime -Kragi-X
je t^aime -Mesut
je t^aime -MaHSe~
je t^aime -javes
je t^aime -yaland0lan
je t^aime -run0
je t^aime -Barboros Reis
je t^aime -SeT
je t^aime -BaBaZuLa

COUNTER-STRIKE TARİHÇESİ

Valve tarafından geliştirilip Sierra tarafından 19 Kasım 1998 yılında satışa başlatılan Half Life oyunu kısa süre içerisinde çok tutulmuştur ve dünya geneline yayılmıştır. 1999 Yılında Minh "Gooseman" Le ve Jess Cliffe tarafından Half Life için Terörizim konulu bir mod geliştirilmiştir ve bu modun ismi Counter Strike'dir. Kelime anlamı Karşı Taarruz anlamına gelmektedir. Mod'un ismi belirlenmeden önce Counter-Terörizim, Strike Force, Counter-Terrör gibi isimler düşünülmüştür yalnız modun ismi Counter Strike olarak belirlenmiştir.

Modun beta sürümü 19 Haziran 1999 yılında piyasaya sürülmüştür ve çok kısa bir sürede oyuncular tarafından sevilip dünya geneline yayılmıştır. Başlangıçta Counter-Terrörist ve Terrörist grupların görünüşleri bir birlerine oldukça benzerdirler ve geçen zaman içerisinde beta sürümleriyle birlikte modda bulunan hatalar giderilmiştir. Counter Strike'nin ilk sürümü 8 Kasım 2000 tarihinde yayınlanmıştır. Bu sürümde 4 Counter-Terrörist, 4 Terrörist olmak üzere 8 tane skin bulunmaktadır. Beta sürümlerinden sonra, oyunla ilgili bir çok değişiklik ( yeni silahlar, telsiz komutları ) ilk defa bu sürümde eklenmiştir.

13 Mart 2001 yılında yayınlanan versiyon 1.1 sürümüyle birlikte hatalar büyük oranla kapatılmış ve oyuncular çok sevilen günümüz Counter strike Global Offensive'nin ilkel atası olan sürüm ortaya çıkmıştır. İlerleyen zamanlarda yayınlanan versiyon 1.2 - 1.3 ve 1.4 oyunun geçiş sürümü olup oyunun asıl patlama noktası olan Counter Strike 1.5 ve Counter Strike 1.6 sürümleri olmuştur. Beta sürümünden ve gerçek sürümü olan 1.1 sonrasında oyunda en büyük ikinci değişiklik Counter Strike 1.5 ve 1.6 sürümleri arasında olmuştur. Arayüzler tamamen değiştirilmiş, Online oynama modu güncellenmiş, yeni silahlar ve kalkan eklenmiştir. Şuanda günümüzde bile azda olsa hala Counter Strike 1.5 ve 1.6 sürümü oynanmaktadır.

Counter Strike 1.6 yayınlandıktan 1 yıl sonra ( 2004 ) Valve tarafından Condution Zero'yu yayınlanmıştır ve bu sürüm 1.5 ve 1.6 sürümünün gölgesinde kalmıştır ve Valve kötü bir düşüş yaşamıştır yalnız Condution Zero sürümünde Görsel değişiklikler bulunmuktadır ve hemen ardından Ağutos 2004'de Counter Strike Source yayınlanmıştır. Condution Zero'dan dan daha çok oynanması ve rağbet görmesi halinde yinede 1.5 ve 1.6 sürümü kadar tutulmamıştır.

Namco tarafından 2005 yılında yayınlanan Counter Strike Neo Linux için tasarlanmıştır, Single Player oynana bilen bu sürümün karakterleri Anime karakterlerden esinlenerek tasarlanmıştır yalnız bu sürümde çok fazla rağbet görmemiştir. 2008 Yılında Japonya, Güney Kore, Çin, Malezya, Endonezya ve Türkiye için Counter Strike Online yayınlanmıştır.